Phone: 044/290 16 75+421 904 224 224
 
 
 
 
Fenixa s. r. o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Automatické prevodovky

 
Automatická prevodovka je zložité zariadenie, ktoré si zaslúži náležitú starostlivosť. Kompletný servis a výmenu prevodoviek vo Vašom automobile Vám zabezpečí autoservis AutoLabs v Ružomberku za dostupné ceny. Dbáme na kvalitu, a preto pri opravách automatických prevodoviek používame výhradne značkové náhradné diely.
 
 
 
 

Oprava prevodoviek

 
Trhá Vaša prevodovka počas radenia? Za studena ide, za tepla neradí plynule? Nefunguje spiatočka, dopredu ide, dozadu nie? V tom prípade je Vaša prevodovka zrelá na opravu. Neváhajte a navštívte náš autoservis, kde sa Vám na prevodovku pozrú profesionáli vo svojom odbore.
 
 
 
 
 

výmena prevodovky

 
Našim zákazníkom ponúkame celé hydromeniče, hydrorozvádzače alebo kompletné prevodovky za najvýhodnejšie ceny. Novú prevodovku alebo jej časť Vám odborne namontujú naši technici. Neváhajte a oslovte AutoLabs z Ružomberka.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Je dôležité si uvedomiť, že opravy automatických prevodoviek by ste mali zveriť do rúk niekoho, kto má skúsenosti a špecializuje sa na automatické prevodovky. Je veľmi jednoduché spôsobiť poškodenie a ani o tom nevedieť.
 

Sledujte nás